KONTAKT: hodbod@seznam.cz

Ondra Hodboď

1. června 2001 - 24. září 2020

Zlaté rozloučení Ondry Hodbodě

Třetí únorový víkend patřil v atletice halovému Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, který se za účasti více než sedmi set atletů uskutečnil v Ostravě-Vítkovicích. Na základě aktuální pozice v letošních halových statistikách byli z atletického oddílu SKP nominování Ema Škochová, Jakub Šantavý, Šimon Pácal a Ondřej Hodboď.

MČR v krosu

V sobotu 23. listopadu hostil golfový areál v obci Dříteč Mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů a juniorek v přespolním běhu. Atletický oddíl SKP Nymburk reprezentovali dorostenka Iveta Filounová a junior Ondra Hodboď.

Mistrovství Evropy juniorů

Ve švédském Borås proběhlo ve dnech 18.- 21. července Mistrovství Evropy do dvaceti let. Z atletického oddílu SKP Nymburk byl po splnění "A" limitu v běhu na 3000 metrů překážek Předsednictvem ČAS nominován Ondřej Hodboď.

Ondra Hodboď splnil limit na ME U20

Na mezinárodním atletickém mítinku Anhalt 2019, který se uskutečnil v pátek 14. června splnil Ondra Hodboď "ostrý" nominační limit v běhu na 3000 m SC (9:05,96) pro účast na Mistrovství Evropy do devatenácti let. Tento výkon ho v současnosti řadí na 9. místo v evropských tabulkách. Blahopřejeme!

MČR "dvaadvacítek"

O víkendu 15. a 16. června proběhlo na stadionu pražské Slavie Mistrovství České republiky mužů a žen do dvaceti dvou let. Atletický oddíl SKP Nymburk reprezentovali Ema Škochová a Ondřej Hodboď.

Přebory Středočeského kraje v přespolním běhu

V neděli 17. března se v rámci 78. ročníku Běhu sady Vodranty uskutečnily přebory Středočeského kraje v přespolním běhu. Atletický oddíl reprezentovalo celkem třicet jedna atletů, kteří vybojovali celkem šest medailových umístění, z toho čtyři přebornické tituly.

Halové MČR mládežnických kategorií

Seriál letošních halových Mistrovství České republiky pokračoval o víkendu 23. a 24. února mistrovstvím juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce. Letošního "Gigantu" se zúčastnilo 749 závodníků ze 118 oddílů. Právo startovat mezi šestnácti, v bězích do osmi set metrů potom mezi dvaceti čtyřmi, nejlepšími si svými letošními výkony z atletického oddílu SKP vybojovali Žofie Rožánková, Ema Škochová a Ondřej Hodboď.

Ondra Hodboď Sportovcem roku

V anketě Nejlepší sportovec Nymburska pořádané Nymburským deníkem se v kategorii mládeže za rok 2018 umístil na prvním místě Ondřej Hodboď. Z SKP se slavnostního vyhlášení zúčastnili další nominovaní sportovci - Kristýna Prokešová a Ondra Šmíd.

YOG Buenos Aires

Třetí Letní olympijské hry mládeže hostilo ve dnech 6.- 18. října 2018 argentinské Buenos Aires. Do české reprezentační výpravy, čítající padesát dva sportovců, z toho patnáct atletů, byl, díky čtvrtému místu v běhu na 2000 metrů SC na ME do osmnácti let, nominován také atlet SKP Ondřej Hodboď. A tak, zatímco většina atletů již odpočívala po náročné sezóně nebo dokonce již zahájila přípravu na sezónu příští, nymburský atlet vyrazil vstříc vrcholu své dosavadní sportovní kariéry...

Strana:  1 2   další »