• Aktuality rss


  Vícebojařské medaile z MČR

  Oba účastníci z řad atletů SKP Nymburk, Johana Prokešová a Martin Macoun, vybojovali na halovém MČR ve vícebojích, které se uskutečnilo ve dnech 9.- 10. února v pražské Stromovce, bronzové medaile..,

  KP ml. žactva Středočeského kraje

  V sobotu 20.1. proběhl v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce Krajský přebor Středočeského kraje mladších žáků a žákyň.

  Novoroční běh Nymburkem

  V pondělí 1. ledna 2024 se uskuteční Novoroční běh Nymburkem. Start v 11:00 hodin od lávky pro pěší u Elišky.

  Propozice

  Mistrovství České republiky v přespolním běhu

  V sobotu 25. listopadu proběhlo v Dříteči poslední letošní Mistrovství Česká republiky, tentokrát v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek. V rámci těchto závodů se zároveň uskutečnilo Finále běžeckého poháru mládeže. Na obou akcích měl atletický oddíl SKP své zdatné zastoupení…

  O nejlepšího atleta Nymburka 2023

  První říjnovou neděle se mladí atleti utkali při závěrečné soutěži na dráze. Tou byl tradičně závod O nejlepšího atleta Nymburka, který se letos konal po osmačtyřicáté.

  Finále KP družstev v Kutné hoře

  Sobota 23. září 2023 byla v Kutné Hoře zasvěcena finále A Krajských přeborů družstev mladšího žactva, kam se probojovaly oba naše týmy. V silné konkurenci dalších jedenácti středočeských klubů se ani nymburské červené barvy nechtěly nechat zahanbit a cílem bylo atakovat stupně vítězů.


  Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 75