• Aktuality rss


  Zlaté rozloučení Ondry Hodbodě

  Třetí únorový víkend patřil v atletice halovému Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, který se za účasti více než sedmi set atletů uskutečnil v Ostravě-Vítkovicích. Na základě aktuální pozice v letošních halových statistikách byli z atletického oddílu SKP nominování Ema Škochová, Jakub Šantavý, Šimon Pácal a Ondřej Hodboď.

  Úspěšná výprava SKP na Krajských přeborech mladšího žactva

  V sobotu 1. 2. 2020 se v přetlakové hale na pražském Strahově uskutečnil Přebor Středočeského kraje mladších žáků a žákyň.

  Šestnáct medailí z Krajských přeborů v hale

  V tradičně brzkém termínu se o víkendu 11. a 12. ledna v přetlakové hale na Strahově uskutečnil Přebor Středočeského kraje. Nymburský oddíl reprezentovalo čtrnáct dorostenců a dorostenek a dvanáct žáků a žákyň, kteří vybojovali tři přebornické tituly a celkem šestnáct medailí.

  Atletika pro celou rodinu

  Od září je přípravka ročník 2010 - 2011 v projektu Českého atletického svazu - Atletika pro celou rodinu, který se snaží více sblížit děti a rodiče.

  O nejrychlejšího nymburáka 2019 - výsledky

  V neděli 1. prosince se v tartanovém tunelu SC Nymburk uskutečnil další ročník tradičních závodů "O nejrychlejšího nymburáka", kterých se v letošním roce zúčastnilo 102 závodníků z jedenácti oddílů.

  VÝSLEDKY

  MČR v krosu

  V sobotu 23. listopadu hostil golfový areál v obci Dříteč Mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů a juniorek v přespolním běhu. Atletický oddíl SKP Nymburk reprezentovali dorostenka Iveta Filounová a junior Ondra Hodboď.


  Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 61