• Žákyně

    DRÁHA - mistrovské disciplíny
    60 m e 7,78 Špringrová Justina 2006 18.9.2021 Mladá Boleslav
    150 m e 18,99 Špringrová Justina
    2006 19.9.2021 Mladá Boleslav
    300 m e 41,69 Veselá Zuzana 2009 4.6.2023 Nymburk
    800 m e 2:15,81 Veselá Zuzana 2009 17.9.2023 Břeclav
    1500 m e 5:03,56 Fučíková Nela 2007 10.9.2022 Nové Město nad Metují
    3000 m e 11:06,94 Hodačová Kristýna 2008 10.6.2023 Kolín
    100 m př. (0,76/8,20) e 14,76 Prokešová Kristýna 2004 31.5.2019 Zlín
    200 m př. (0,76) e 29,83 Prokešová Johana 2009 17.9.2023 Břeclav
    1500 m př. (0,76) e 5:31,69 Fučíková Nela 2007 5.6.2022 Praha-Děkanka
    Výška 1,64 Rožánková Žofie 2003 27.5.2018 Kolín
    Tyč 3,05 Svěcená Lucie 2008 16.9.2023 Břeclav
    Dálka 5,37 Najbrtová Blanka 1964 24.5.1978 Nymburk
    Koule (3 kg) 12,34 Hlaváčková Simona 2005 6.5.2020 Kolín
    Disk (0,75 kg) 32,05 Ouředníková Eliška 2000 3.10.2015 Stará Boleslav
    Oštěp (500 g) 35,15 Prokešová Kristýna 2004 25.5.2019 Kolín
    Kladivo (3 kg) 26,66 Karbanová Tereza 2007 4.9.2022 Kolín
    3000 m chůze (dráha) r 15:38,6 Peřinová Žaneta 1980 8.7.1995 Čáslav
    Sedmiboj e 4659 b. Prokešová Kristýna 2004 31.5.- 1.6.2019 Zlín
    (100 m př.-14,76 / výška-1,57 / koule(3)-10,35 / 150 m-19,36 / dálka-4,73 / oštěp(500)-33,78 / 800 m-2:33,99)
    4x60 m e 30,43 Hlaváčková Michaela, Doležalová Nicol, Prokešová Johana, Svěcená Lucie 16.9.2023 Břeclav
    4x300 m e 2:54,16 Hlaváčková Michaela, Prokešová Johana, Doležalová Nicol,  Garayová Hana 17.9.2023 Břeclav
    DRÁHA - doplňkové disciplíny
    100 m e 12,42 Špringrová Justina 2006 3.7.2021 Mladá Boleslav
    200 m e 27,23 Prokešová Kristýna 2004 22.8.2018 Kolín
    400 m e 60,69 Dočkalová Anna 1990 19.6.2005 Tábor
    r 59,5 Šifferová Hana 1960 22.6.1974 Nymburk
    600 m e 1:34,95 Veselá Zuzana 2009 23.9.2023 Trnava (SVK)
    60 m př. (0,76/8,20) r 9,9 Hráská Marcela 1964 15.9.1978 Nymburk
    400 m př. (0,76) e 68,93 Škochová Ema 2003 18.6.2017 Kolín
    Koule (4 kg) 10,23 Kršková Hana 1958 26.8.1973 Kolín
    Disk (1 kg) 30,52 Ottová Alena 1959 6.10.1973 Nymburk
    Oštěp (600 g) 28,69 Weissová Veronika 1986 17.6.2001 Kolín
    Míček (150 g) 52,04 Najbrtová Blanka 1964 24.5.1978 Nymburk
    Sprinterský trojboj 2181 b. Prokešová Kristýna 2004 22.8.2018 Kolín
    (60 m-8,30 / 100 m-13,23 / 200 m-27,23)
    4x100 m e 58,06 Rožánková Žofie, Mašková Kateřina, Harlasová Michaela, Škochová Ema 6.5.2017 Stará Boleslav
    r 55,3 Mánková Eva, Martínková Hana, Kötzová Jana, Kötzová Jitka 7.5.1983 Stará Boleslav
    HALA - mistrovské disciplíny
    50 m e 7,08 Kaňková Hana 1989 12.1.2003 Praha
    r 6,6 Šloufová Lenka 1971 14.12.1985 Praha
    60 m e 8,02 Svěcená Lucie 2008 3.2.2023 Nymburk
    150 m e 19,26 Prokešová Johana 2009 2.2.2024 Praha-Strahov
    300 m e 40,80 Prokešová Johana 2009 18.2.2024 Praha-Stromovka
    800 m e 2:17,51 Veselá Zuzana 2009 27.1.2024 Praha-Strahov
    1500 m e 5:02,39 Hodačová Kristýna 2008 4.3.20203 Ostrava-Vítkovice
    50 m př. (0,76/8,20) r 8,5 Hráská Marcela 1964 2.12.1978 Praha
    60 m př. (0,76/8,20) e 8,84 Prokešová Johana 2009 9.2.2024 Praha-Stromovka
    Výška 1,60 Rožánková Žofie 2003 1.12.2018 Praha-Stromovka
    Tyč neustaven
    Dálka 5,56 Prokešová Johana 2009 9.2.2024 Praha-Stromovka
    Koule (3 kg) 11,47 Hlaváčková Simona
    2005 1.3.2020 Praha-Stromovka
    3000 m chůze (hala) 17:43,5 Peřinová Žaneta 1980 27.2.1994 Ostrava
    Pětiboj 3480 b. Prokešová Johana 2009 9.2.2024 Praha-Stromovka
    (60 m př.- 8,84 / výška-1,52 / koule-9,81 / dálka-5,56 / 800 m-2:32,85)
    4x200 m e 1:48,94
    Pokorná Veronika, Petrová Natálie, Fučíková Nela, Hlaváčková Michaela 27.2.2022 Praha-Stromovka
    HALA - doplňkové disciplíny
    100 m r 14,5 Zdobinská Monika 1987 4.5.2001 Nymburk
    200 m e 28,00 Dočkalová Anna 1990 11.12.2004 Praha
    400 m e 1:07,67 Slánská Veronika 1990 11.12.2004 Praha
    3000 m e 11:17,99 Hodačová Kristýna 2008 8.1.2023 Praha-Stromovka
    Koule (4 kg) 8,82 Posejpalová Ivana 1961 20.2.1976 Praha