• Kategorie: Aktuality

Středočeský krajský přebor družstev mládeže

V strahovské předlakové hale proběhl 10. prosince Středočeský krajský přebor družstev mládeže, na kterém SKP reprezentovalo devět závodníků.

Z nich byl, co se dosažených umístění týče, nejúspěšnější Mikuláš Havel, který zvítězil ve skoku vysokém (185 cm), vrhu koulí (12,01) a běhu na 60 metrů překážek (8,52).  Výkon z 60 metrů překážek ho v letošních statistikách halových výkonů řadí na čtvrté místo. Výborné výkony předvedl také Lukáš Hodboď, který skončil druhý v bězích na 60 metrů (7,34) a 200 metrů (23,41). S výkonem z 200 metrů vede Lukáš letošní statistiky halových výkonů. Skvělou běžeckou formu předvedla také dvojice nymburských běžkyň Bára Králová a Tereza Javůrková, které skončily v běhu na 1500 metrů druhá a třetí. Za výkon 5:35,15 navíc náleží Báře Králové první místo v letošních statistikách halových výkonů v kategorii mladšího žactva. Ale dařilo se i dalším nymburským závodníkům, kteří si hned v úvodu halové sezóny vylepšili své osobní rekordy. Jen namátkou - Anička Bělohlávková ve skoku dalekém, dorostenec Jakub Vojáček v běhu na 1500 metrů, Honza Šindelář v běhu na 800 metrů...

Škoda jen, že organizátoři neprovedli bodování a není tak známo pořadí družstev...