• Kategorie: Aktuality, Ročník 2011, Ročník 2012

Rudá záře nad Kutnou Horou

Ve středu 8. 5. 2024 se na atletickém stadionu v Kutné Hoře uskutečnily KP mladšího žactva. Nymburské barvy reprezentovali vybraní žáci a žákyně, kteří se bili jako lvi o titul přeborníka, či přebornice.

V běhu na 800 m nenechal nikoho na pochybách Matěj Zinek a ve skvělém čase 2:13,26 si doběhl pro první místo. Za 20 minut po doběhu osmistovky zaklekl do bloků finále běhu na 60 m a vyběhl si svou druhou individuální medaili, tentokrát bronzovou.
    Dalším želízkem v ohni byla Thea Cimlová. V hodu kriketovým míčkem si v osobním i oddílovém rekordu 57,22 m vyházela titul přebornice a totéž se jí povedlo i v hodu oštěpem, kde opět v osobním i oddílovém rekordu deklasovala soupeřky výkonem 36,13 m.
    Ale tím nymburská jízda nekončila. Nádherné třetí místo v běhu na 300 m urval Petr Šmelc a jen díky lepšímu zápisu soupeřky obsadila druhé místo ve skoku vysokém Tereza Bukovicová výkonem 146 cm.
    Finále běhu na 60 m absolvovala Martina Semecká kde obsadila páté místo a svou finálovou účast v osobním rekordu 7,76 m v kouli si užil i Jakub Svěcený.
    Děkujeme všem závodníkům, kteří reprezentovali náš oddíl a podali skvělé výkony. Sportu zdar a atletice zvláště! :-)