• Kategorie: Aktuality, Ročník 2011, Ročník 2012

  Rudá záře nad Kutnou Horou

  Ve středu 8. 5. 2024 se na atletickém stadionu v Kutné Hoře uskutečnily KP mladšího žactva. Nymburské barvy reprezentovali vybraní žáci a žákyně, kteří se bili jako lvi o titul přeborníka, či přebornice.  V běhu na 800 m nenechal nikoho na pochybách Matěj Zinek a ve skvělém čase 2:13,26 si doběhl pro první místo. Za 20 minut po doběhu osmistovky zaklekl do bloků finále běhu na 60 m a vyběhl si svou druhou individuální medaili, tentokrát bronzovou.
  Dalším želízkem v ohni byla Thea Cimlová. V hodu kriketovým míčkem si v osobním i oddílovém rekordu 57,22 m vyházela titul přebornice a totéž se jí povedlo i v hodu oštěpem, kde opět v osobním i oddílovém rekordu deklasovala soupeřky výkonem 36,13 m.
  Ale tím nymburská jízda nekončila. Nádherné třetí místo v běhu na 300 m urval Petr Šmelc a jen díky lepšímu zápisu soupeřky obsadila druhé místo ve skoku vysokém Tereza Bukovicová výkonem 146 cm.
  Finále běhu na 60 m absolvovala Martina Semecká kde obsadila páté místo a svou finálovou účast v osobním rekordu 7,76 m v kouli si užil i Jakub Svěcený.
  Děkujeme všem závodníkům, kteří reprezentovali náš oddíl a podali skvělé výkony. Sportu zdar a atletice zvláště! :-)

   

  VÝSLEDKY

   


  Soubory přiložené k článku

  file1.jpg
  file2.jpg
  file3.jpg
  file4.jpg
  file5.jpg
  file6.jpg

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss


  Nebyly přidány žádné komentáře.