• Kategorie: Aktuality

O nejlepšího atleta Nymburka 2022

Letošní ročník proběhl v neděli 2.října za velké účasti atletů v kategorii přípravek. V soutěži se postavilo na start celkem 80 atletů z 12 oddílů. Soutěžili v trojboji, který se skládal z běhu na 60m, skoku dalekého a běhu na 600m.

Atleti z pořádajícího oddílu vybojovali polovinu z osmi pohárů za první místo. Doma si je vystaví Martina Semecká, Christina Bohuslavová, Matěj Zinek a Antonín Přibyl. Pro kategorie ml.žáků a žákyň byl připraven čtyřboj, který byl složen z běhu na 60m, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekého a běhu na 600m. Starší pak bojovali v jednotlivých disciplínách. Ve čtyřboji zvítězili domácí Martin Hájek a Zuzana Veselá, kteří museli bojovat o každý bod, protože jejich soupeři Václav Vlček a Johana Prokešová jim dýchali na záda. Místní atleti i hosté prokázali velkou bojovnost, protože druhou polovinu závodu přišel podzimní déšť.